Potwierdź swoją lokalizację

Potwierdź swoją lokalizację lub wybierz z listy krajów, aby skontaktować się z lokalnym sklepem Ottobock. Zadbamy o przekierowanie w przyszłości na wybraną stronę, abyś zawsze był we właściwym miejscu.

grafo
grafo
grafo

Ортез GRAFO

Ортез своєю конструкцією нагадує ортез AFO, охоплює стопу і гомілку.

Ортез своєю конструкцією нагадує ортез AFO, охоплює стопу і гомілку.

Ортез GRAFO


Ортез GRAFO призначений для пацієнтів з неповним розгинанням колінного суглоба при різних захворюваннях (наприклад, ДЦП, мієломенінгоцеле). Застосовується, коли можна пасивно виправити колінний суглоб до повного розгинання, поставивши стопу в проміжне положення. Завдання ортеза - підтримувати розгинання колінного суглоба і корекція стопи по відношенню до гомілки. Ортез GRAFO також може бути оснащений багатофункціональними гомілковостопними суглобами та різними видами внутрішнього взуття.

Його відмінність полягає в тому, що спереду під колінним суглобом є опора, завдяки якій він підтримує розгинання цього суглоба. Ортез GRAFO коригує положення стопи по відношенню до гомілки. Це рішення призначене для людей, які мають проблеми з розгинанням колін під час ходьби, але його можна пасивно виправити до повного розгинання.

2
Контактний формуляр

Podmiot prowadzący reklamę: Otto Bock Polska sp. z o.o. • Producent: Otto Bock Polska sp. z o.o.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.