Potwierdź swoją lokalizację

Potwierdź swoją lokalizację lub wybierz z listy krajów, aby skontaktować się z lokalnym sklepem Ottobock. Zadbamy o przekierowanie w przyszłości na wybraną stronę, abyś zawsze był we właściwym miejscu.

hkafo
hkafo
hkafo

Ортез HKAFO

Ортез HKAFO використовується для вертикалізації і для допомоги при ходьбі. Його конструкція охоплює як нижні кінцівки, так і тулуб.

Ортез HKAFO використовується для вертикалізації і для допомоги при ходьбі. Його конструкція охоплює як нижні кінцівки, так і тулуб.

Зазвичай використовується при відсутності стабілізації та контролю тазу, а також при недостатності нервово-м’язового контролю нижніх кінцівок при мієломенінгоцеле, ДЦП або артрогрипозі. Зазвичай він оснащений тазостегновими, колінними і гомілковостопними суглобами, функція яких підбирається індивідуально під потреби пацієнта. Можливе блокування суглобів і поступове їх розблокування в міру прогресу реабілітації.

Конструкція ортеза HKAFO

Можна сказати, що конструкція цього ортеза складається з двох ортез KAFO, з’єднаних разом з кульшовою западиною. У цьому обладнанні ми можемо підібрати гомілковостопні, колінні та тазостегнові суглоби індивідуально під потреби дитини. Висота корсета, що покриває тулуб, залежить від індивідуального стану пацієнта.

2
Використання

Використання HKAFO

Апарат використовується при відсутності стабілізації та тазового контролю, а також нервово-м’язового контролю нижніх кінцівок при:

  • Мієломенінгоцеле,

  • Дитячому церебральному паралічу,

  • Артрогрипозі.

Можливе блокування суглобів і поступове їх розблокування в міру прогресу реабілітації. Все це робить ортез HKAFO відмінною опорою під час реабілітації, і з його допомогою дитина може самостійно пересуватися.

3
Контактний формуляр

Podmiot prowadzący reklamę: Otto Bock Polska sp. z o.o. • Producent: Otto Bock Polska sp. z o.o.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.