Potwierdź swoją lokalizację

Potwierdź swoją lokalizację lub wybierz z listy krajów, aby skontaktować się z lokalnym sklepem Ottobock. Zadbamy o przekierowanie w przyszłości na wybraną stronę, abyś zawsze był we właściwym miejscu.

Функціональність, якість та довговічність - ортези, взуття, корсети.

Ортези і ортопедичні корсети на замовлення

Paulina - nasza pacjentka
Paulina - nasza pacjentka
Paulina - nasza pacjentka

Індивідуальні ортези і ортопедичні корсети Ottobock

При порушеннях рухової функції вам можуть рекомендувати використання ортезів або корсета. Тому ми хочемо познайомити вас із тим, що таке наша продукція, для чого вона використовується та наскільки вона важлива в процесі вашої реабілітації.

В даний час ортези і ортопедичні корсети є загальновизнаним елементом реабілітації пацієнтів, часто мають фундаментальне значення для перебігу цього процесу, а також для поліпшення якості життя пацієнта. Багато методів реабілітації припускають включення ортезів і корсетів як елемент підтримки, корекції або збереження досягнутих терапевтичних результатів.

Наші ортези та корсети виготовляються відповідно до індивідуальних потреб з найкращих матеріалів. Наші фахівці підберуть ідеальне індивідуальне рішення для ваших потреб.


Індивідуально виготовлений ортез або ортопедичний корсет є складним виробом, на який впливає багато факторів, тому весь процес виробництва складний і вимагає залучення багатьох людей спеціальної кваліфікації.

ort ind

Функціональність

Незмінно, протягом багатьох поколінь, міжнародний бренд Ottobock дбає про якість та виконання, щоб багата пропозиція ортезів і ортопедичних корсетів давала гарантію ефективності та витривалості на довгі роки.

Виготовлені в Польщі ортези і корсети на замовлення під банером бренду Ottobock дадуть Тобі комфорт і певність, що продукт, який ти купив або купила, буде Тобі служити багато років.

Завдяки постійному розвитку цілої галузі біопротезування, який прогресує з розвитком медицини, ортези на замовлення знайшли широке застосування для всіх частин тіла і включають:

 • ортези для стопи і надп'ятково-гомілкового суглобу,

 • ортези для стопи, надп'ятково-гомілкового та колінного суглобів,

 • ортези для стопи, надп'ятково-гомілкового, колінного та кульшового суглобів.

Якщо йдеться про ортопедичні корсети, наш спеціаліст підбере відповідну модель і техніку виконання ортопедичного корсету. Гама наших продуктів включає моделі, які відомі десятиліттями на світовому ринку - у т.ч. корсети типу Cheneau або Boston.


#ПоставНаЯкість

Контактний формуляр

Безкоштовні візити, багато локацій, можливості додаткового фінансування

Усі консультації та відвідування кожного з наших відділень у Польщі БЕЗКОШТОВНІ!

Ти також можеш отримати фінансування на наші продукти від NFZ і PCPR!

Натисни кнопку нижче і перевір, яке наше відділення розташовується найближче Тебе, або дізнайся більше про можливості фінансування для Твого медичного обладнання чи інвалідного візка.

UA
Ортопедичні корсети

Індивідуальні ортопедичні корсети

Кожний корсет запроектовано і виконано на індивідуальне замовлення у зв'язку з конкретною деформацією хребта (значення кута і висота кривизни).

На відміну від готових продуктів, доступних в медичних магазинах, виконання індивідуального обладнання завжди пов'язано з попереднім обстеженням пацієнта, переглядом медичної документації і вимірювання особою, яка виготовляє корсет.

GORSET CHENEAU 3

Коли треба вживати ортез кінцівок?

Індивідуальне ортези нижніх кінцівок слід використовувати за погодженням з лікарем і (або) терапевтом пацієнта. Найбільш часто вони використовуються підчас таких хворіб, як дитячий церебральний параліч (ДЦП), а також менінгоцеле(Spina bifida).

У таких пацієнтів поширеними є нестабільність надп'ятково-гомілкового і колінних суглобів, а також вальгус/варус стоп і колін. Тому ортези необхідні також для забезпечення належної стабілізації в окремих суглобах і правильного положення стопи.

Правильно підібраний ортез в рамках реабілітаційної програми дає відмінні результати, які проявляються в поліпшенні моделі ходу (ортези наближають ход пацієнта до природного - фізіологічного).

cosa

Статичні і динамічні ортези

Ми в Ottobock виконуємо статичні і динамічні ортези. Якщо йдеться про другі, рух в надп'ятково-гомілкового суглобі спомагається як ортопедичними суглобами, так і опрацьованою Ottobock технологією склеювання вуглецевого волокна для надання еластичності і гнучкості.

Вибір виду ортопедичного обладнання залежить від дисфункції опорно-рухового апарату, рекомендацій лікаря, лікуючого терапевта або ортопеди.


Під час виготовлення ортезів ми застосовуємо високої якості термопластичні матеріали, довговічні, але гнучкі.
У разі необхідності ми використовуємо також смоляні ламінати (вживані наприклад у пацієнтів з високою спастичністю), а також вуглецеве волокно.

Додатково м'які внутрішні підкладки збільшують комфорт ужитку, а також запевнюють високий рівень гігієни.

ort
Ортези

Ортези для стопи і надп'ятково-гомілкового суглобу AFO, DAFO, GRAFO і інші

afo

Ортез AFO з черевиком

Ортез AFO з черевиком - це конструкція, що охоплює стопу і гомілку. Найчастіше стосується при неврологічних та ортопедичних захворюваннях.

Ортез KAFO

Ортез для стопи, щиколотки та коліна - KAFO

Це ортез, конструкція якого охоплює всю нижню кінцівку, тобто стопу, гомілку і стегно. Такий ортез використовується, коли, окрім нестабільності всередині стопи, є ще й проблема з колінним суглобом.

kafo
Ортез для стопи та гомілковостопного суглоба, коліна та стегна

Ортез для стопи та гомілковостопного суглоба, коліна та стегна - HKAFO i RGO

hkafo

Ортез HKAFO

Це пристрій, який використовується для вертикалізації, а також для допомоги при ходьбі. Його конструкція охоплює як нижні кінцівки, так і тулуб.

Це пристрій, який використовується для вертикалізації, а також для допомоги при ходьбі. Його конструкція охоплює як нижні кінцівки, так і тулуб.

rgo

Ортез RGO

Ортез RGO може складатися з двох інших ортезів AFO або KAFO та кульшовою западиною, до якої кріпиться ходовий механізм.

Ортез RGO може складатися з двох інших ортезів AFO або KAFO та кульшовою западиною, до якої кріпиться ходовий механізм.

2 Wyniki łącznie 2

Взуття для ортез

Ходи впевнено в правильному взутті

У пропозиції Ottobock Polska ви знайдете широкий асортимент спеціалізованого взуття для ортезів. Під час візиту до нашого відділення фахівець-ортопед порадить, яке взуття підійде за біомеханікою та конструкцією. Моделі з вбудованою системою BOA замінюють традиційний спосіб шнурівки і значно полегшують одягання взуття на ногу з ортезом.

Комфорт

Найголовніше - це Твій комфорт і впевненість в тому, що взуття, яке ти носиш, прослужить тобі довго і не підведе під час прогулянки.

Конструкція

Передня частина взуття була посилена для захисту пальців. Практичні системи кріплення/шнурівки взуття полегшують виконання цієї основної діяльності.

Завдяки міцному матеріалу, який використовується у виробництві, взуття зберігає форму і не деформується під час носіння.

but

Чому варто звернутися за допомогою до Ottobock?

Фірма Ottobock встановлює стандарти в галузі індивідуального ортопедичного обладнання. Вона не тільки має великий досвід у розробці та виготовленні цього типу обладнання, але й реалізує власні інноваційні ідеї. Щодня все більше реабілітаційних центрів і лікарень використовують наші ортези та ортопедичні корсети в терапії. Ми надаємо Вам кваліфікований персонал, який завдяки своїй освіті та пройденим курсам допоможе підібрати оптимальне обладнання, зв’яжеться з Вашим терапевтом і надасть відповідну підтримку. Крім того, ефективність ортезів і корсетів, вироблених в Ottobock, гарантується використовуваною технологією виробництва. Обладнання створено з використанням автоматизованої системи проектування та виготовлення ортезів CAD-CAM. Це гарантує високу якість і ефективність продукту. Обладнання Ottobock забезпечує не тільки функціональність, що розуміється як підвищення якості та комфорту життя, але й забезпечує естетичний вигляд. Ми пропонуємо широкий вибір колірних варіантів - цей аспект особливо важливий для дітей. Можлива реалізація заявок від NFZ на медичні вироби.

Клінічно доведена ефективність обладнання Ottobock в комплексному лікуванні:

 • паралічу кінцівок

 • парезу

 • млявих кінцівок

 • аномальної моделі ходи

 • спастичності

 • сколіозу

 • артрогрипозу

 • кіль грудей

Як ви можете звернутися до нас?

Запрошуємо до наших відділень по всій Польщі. Відвідування можливе за попереднім записом по телефону. Сильною стороною Ottobock є створення локальних терапевтичних команд.

Ви також можете зв'язатися з нами через форму у верхній частині сторінки.

Будь ласка, перевірте, чи співробітники Ottobock також відвідують ваш реабілітаційний центр. Таку інформацію надасть Служба обслуговування пацієнтів нашої компанії.

Нагадуємо, що всі консультації у всіх наших відділеннях безкоштовні!

Podmiot prowadzący reklamę: Otto Bock Polska sp. z o.o. • Producent: Otto Bock Polska sp. z o.o.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.