Potwierdź swoją lokalizację

Potwierdź swoją lokalizację lub wybierz z listy krajów, aby skontaktować się z lokalnym sklepem Ottobock. Zadbamy o przekierowanie w przyszłości na wybraną stronę, abyś zawsze był we właściwym miejscu.

Praca: Przedstawiciel handlowy B2B Protetyka

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy B2B Protetyka
Miejsce pracy: północno-wschodnia Polska

Zakres obowiązków:

• realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej w regionie Polski północno-wschodniej;
• budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji poprzez regularne wyjazdy do klientów;
• rozwój działań sprzedażowych poprzez kontakty z pacjentami, lekarzami, fizjoterapeutami i ośrodkami rehabilitacyjnymi;
• promowanie portfolio produktów - prowadzenie szkoleń teoretycznych dla klientów;
• udział we wprowadzaniu nowych produktów na rynek;
• współpraca z przełożonym w zakresie opracowywania i przygotowania akcji marketingowych;
• udział w prowadzeniu negocjacji i ustalanie warunków sprzedaży, przygotowywanie ofert, umów handlowych;
• analiza i monitorowanie powierzonego segmentu rynkowego;
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

• umiejętność tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych;
• doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą i/lub obsługą klienta B2B;
• zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań;
• doskonała komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania samodzielnej pracy;
• znajomość branży medycznej i/lub doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dużym atutem;
• wykształcenie min. średnie o kierunku zbliżonym do profilu stanowiska;
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1;
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• interesujące stanowisko o zróżnicowanym zakresie zadań i pracę z zaawansowanym technologicznie sprzętem o cenionej na rynku marce;
• stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat w oparciu o umowę o pracę) w międzynarodowej i uznanej firmie ortopedycznej z tradycjami;
• przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy;
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy;
• rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń o międzynarodowym zasięgu;
• dużą samodzielność w zarządzaniu podległym obszarem i elastyczny czas pracy;
• niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, auto służbowe).

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: kadry@ottobock.pl

Administratorem Państwa danych osobowych objętych zakresem niniejszych działań publikacji jest OTTO BOCK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Poznaniu (adres:
ul. Koralowa 3, 61-029 Poznań), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem KRS: 0000117673; kapitał zakładowy: 1 248 000 złotych; NIP: 9720816993, REGON: 6310668840.
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu naboru pracowników. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie będzie możliwa realizacja celu publikacji ogłoszenia. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych praz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, poprawiania danych i inne prawa zgodnie
z przepisami RODO. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych podane są Polityce przetwarzania danych osobowych dostępnej na stronie internetowej i w siedzibie Administratora.